Вибирати виїзну церемонію одруження або все ж ЗАГС? Таке питання, думаю, здивує багатьох в наш час. Виїзна весільна реєстрація здається вже дуже давно стала нормою і в нашій країні, але все ж є наречені, які задаються таким питанням. Особисто мене питали про такий вибір буквально недавно кілька наречених при зустрічі для обговорення весільного оформлення.

Ось, як я це бачу, і, думаю, багато хто підтримає.

Виїзна весільна церемонія

Плюси:

Місце для церемонії ви вибираєте самі

Стиль і оформлення ВАШОЇ церемонії знову ж на будь-який смак і бюджет

Дуже зручно провести весільну реєстрацію на території ресторану (дуже багато ресторанів надають спеціальні майданчики і зали), в такому випадку вам не потрібно буде думати про те що робити з гостями після РАГСу, особливо якщо розрив між церемонією одруження і банкетом в кілька годин. Виїзна церемонія зазвичай проводиться перед самим банкетом, тому гості красиві і бадьорі приїжджають в ресторан, де на них чекає фуршет і неймовірне, тільки ваше весільне дійство. Потім всі фотографуються з молодятами в спеціально підготовленій фотозоні, яка відповіднає стилю оформлення ВАШОГО весілля, або в зоні весільної церемонії. І потім всі спокійно проходять на урочистий банкет. Все свіженькі, бадьорі, налаштовані на позитивне проведення часу.

Мінуси:

Буде дорожче (але не обов’язково)

ЗАГС

Плюси:

Дешевше

Не морочимо голову з приводу місця, стилю, декору церемонії

Мінуси:

Все дуже стандартно

Крім вас і ваших гостей черга з інших пар і їх гостей

І взагалі, куди після реєстрації подіти гостей?

Гості приїжджають до банкету голодні і втомлені від очікування (деякі зазвичай вирішують свої проблеми самі)

Пам’ятаю, на весіллі у сестри багато років тому після урочистої реєстрації в РАГСі нас швиденько виштовхали в окремо сплачений зал для “фуршету” (пластикові стаканчики з шампанським, швидке відкриття і пережування цукерок з коробок), і дуже швиденько виходимо так, як наступна пара на черги. Потім подорож гостей на замовному автобусі по Києву з короткими вилазками з нього для фото з молодими, благо серед гостей був екскурсовод, який розважав всіх розповідями з історії міста. І в ресторані вже просто хотілося поїсти.

Ну якось так. Вибирати звичайно вам.

Студія декору і флористики “Фонтан” пропонує підготувати всі необхідні елементи індивідуально під кожне замовлення для Вашого унікального весільного оформлення та оформлення весільної виїзної церемонії, а також виготовити всі необхідні весільні аксесуари і неповторний весільний букет нареченої.

Меню